Kom i kontakt med oss! info@sskr.nu

Kontakt

Fyll i dina uppgifter nedanför, vi återkommer till er snarast möjligt!


SSKR

Om du vill kontakta SSKR:s styrelse kan du antingen göra det via vår delade mail info@sskr.nu eller direkt kontakta någon i styrelsen. Vi finns även på facebook under namnet SSKR.

Ordförande:
Jeanette Fingren,jeanette.fingren@vgregion.se

Stomimottagningen, Sahlgrenska/Östra sjukhuset Göteborg

Vice ordförande:
Anna Forsblom, anna.forsblom@skane.se

Kirurgmottagningen, SUS , Malmö

Kassör:

Annicka Wistedt, annica.wistedt@erstadiakoni.se

Stomimottagningen, Ersta Sjukhus, Stockholm

Sekreterare:
Eva Broberg, eva.m.broberg@vgregion.se

Stomimottagningen, Lidköpings sjukhus

Ledamot:
Marie Larsson, marie.larsson@jll.se

Stomiterapimottagningen Plan 12, Östersund sjukhus

Ledamot:
Karin Alterot, karin.alterot@ltkalmar.se

Stomimottagningen, Länssjukhuset i Kalmar

Ledamot:
Ioana Fogheanu, Ioana.fogheanu@karolinska.se

Urologmottagningen, Karolinska sjukhuset, Stockholm

Sociala medier